Ali Ece: "Beşiktaş'a Brezilyalı 3 stoper önerdim. Liste Feyyaz Uçar'da"

Beşiktaşlım

Forum Üyesi
20 Kas 2023
6,394
0
0
"Brezilyalı üç tane çok iyi stoper önerdim" Ali Ece, Vole youtube kanalında yayınlanan programda, “Beşiktaş’a Brezilyalı üç tane çok iyi stoper önerdim. Liste Feyyaz Uçar’da. Bir tanesi tıpkı Marcelo gibi... Son sıralarda küme düşmeye oynayan büyük bir takımda. Beşiktaş’a gelirse çok iyi olur. Yeni gelecek hoca da onaylarsa Beşiktaş’ın lehine olur. ” dedi. Marcelo Guedes, Beşiktaş'ta iki şampiyonluk yaşadı Ali Ece'nin "Biri tıpkı Marcelo gibi" sözleriyle bahsettiği isim ise siyah beyazlıların eski futbolcusu Marcelo Guedes... Beşiktaş formasını giydiği 1,5 sezonda kazanılan iki şampiyonlukta önemli katkılar veren Marcelo, 2017'de Kartal'a 7,5 milyon euro kazandırarak Ligue 1 ekibi O. Lyon'a transfer olmuştu. Siyah beyazlı formayla 61 maça çıkan Brezilyalı savunmacı 5 gol kaydetti. 36 yaşındaki Marcelo Guedes kariyerini Avustralya ekiplerinden Western Sydney'de sürdürüyor. Hedef Türkiye Kupası ve lig üçüncülüğü Ligde Galatasaray ve Fenerbahçe’nin oldukça gerisinde kalan ve Avrupa Konferans Ligi’nde gruplarda veda eden Beşiktaş’ta öncelikli hedef Ziraat Türkiye Kupası’nı kazanmak. Yarı Final ilk maçında deplasmanda MKE Ankaragücü ile berabere kalan Siyah-Beyazlı ekip Pazartesi günü evinde saat 20.30’da Ankara temsilcisini ağırlayacak. Kara Kartal ligde ise sezonu 3. sırada tamamlamak istiyor.